Producenci

Regulamin zakupów

     

Regulamin zakupów

    1.
     Serwis internetowy ALTIMEX.pl prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet.
       
   2.
Wszystkie produkty oferowane w sklepie są wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Maszyny używane wystawiane z KOMISU, mogą mieć ukryte wady fizyczne, za które ALTIMEX.pl nie ponosi odpowiedzialności.
 
   3.
      Ceny podane na stronach internetowych są cenami netto (do których zostanie doliczony podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta za pośrednictwem tego sklepu. Do zamówień składanych indywidualnie poza sklepem powyższy Regulamin nie obowiązuje.

   4.
      Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury VAT.
       
   5.
      Nowy zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy w zależności od wagi i wielkości przesyłki.

   6.
      Możliwe są następujące formy płatności:  
  • ProForma. Płatność na podstawie wystawionej i wysłanej (poprzez e-mail) faktury ProForma. Uruchomienie realizacji zamówienia nastapi po zaksięgowaniu płatności. 
  • Za pobraniem - zapłata przy odbiorze towaru gotówką kurierowi lub na poczcie. 
  • Przelewem. Rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy.

      Dodatkowe koszty związane z poszczególnymi formami płatności określone są w cenniku transportu.

   7.

      Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który potrzebujemy, aby skompletować zamówione towary i zrealizować wysyłkę. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu.

      W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

      Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni. Firma kurierska dostarcza przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek przez Pocztę Polską i firmy kurierskie.


  8.

      W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt sklepu za pomocą firmy kurierskiej.       
      

  9.

      Ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do 14 dni. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep nie ustosunkuje się do żądań Klienta, żądanie za uzasadnione.
    
       

  10.

      W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi sklep.

  11.

      Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.  

  12.
      Regulamin określa zasady zakupów w serwisie ALTIMEX.pl . Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

 
INFORMACJE DODATKOWE:
Czas realizacji zamówienia
Przybliżony czas oczekiwania na realizacje zamówienia (w dniach roboczych) wynosi średnio 3 dni. W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Dostępność produktów
Wszystkie przez nas oferowane produkty są dostępne w ofercie stałej (na karcie produktu określamy ilościowy stan magazynowy).


Koszt dostawy
Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej. Informacja o koszcie dostawy wyświetlana jest w module 'koszyk sklepu' - z możliwością wyboru proponowanego wariantu.

Gwarancja i serwis towarów
Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Przed odesłaniem produktu do reklamacji, prosimy skontaktować się z naszą firmą w celu uzyskania numeru zgłoszenia reklamacyjnego .

 

  Wszystkich odwiedzajacych zachęcamy do darmowej Rejestracji.
Tylko zarejestrowani będą:
  1. Informowani o nowo wprowadzonych produktach.
  2. Mieli dostęp do cen oferowanych produktów
  3. Mieli możliwość wypowiadania się na Blogu
Zaspół ALTIMEX.pl zobowiazuje się do przestrzegania Państwa prywatności. Podane dane podczas rejestracji nie będą pod żadnym pozorem nikomu przekazywane .
Panel Rejestracji jest w prawym, górnym rogu strony. Doskonała Decyzja !!!
 
pozdrawiam... Administrator
Tylko zarejestrowani będą:
  1. Informowani o nowo wprowadzonych produktach.
  2. Mieli dostęp do cen oferowanych produktów
  3. Mieli możliwość wypowiadania się na Blogu
Zaspół ALTIMEX.pl zobowiazuje się do przestrzegania Państwa prywatności. Podane dane podczas rejestracji nie będą pod żadnym pozorem nikomu przekazywane .
Panel Rejestracji jest w prawym, górnym rogu strony. Doskonała Decyzja !!!
 
pozdrawiam... Administrator

Centrum informacji

---

Wszystkie Państwa pytania prosimy wysyłać na nasz

E-mail: (kliknij w kopertę i pisz):

Kontakt Telefoniczny: +48 513-098-884 

...
--- --- ---

 

Zaloguj się, widać ceny

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach wpisz tu swój e-mail. Powtórne wpisanie e-mail jest rezygnacją z otrzymywania Newslettera.

PARTNERZY

Sonda

Zaznacz czego szukasz ?
Sklep jest w trybie podglądu

 

{nocache:793c8e9a76b213e8e8198671cbb14352#0}
Sklep internetowy od home.pl